Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
У селі Раївка відбувся турнір за призи клубу «Шкіряний м′яч»
Версія для друку Написати листа
У селі Раївка відбувся турнір за призи клубу «Шкіряний м′яч» серед юнаків 2005 року народження. Цей клуб було організовано 52 роки тому за ініціативи Лева Яшина – майстра спорту міжнародного рівня, володаря «Золотого м′яча»
Команди були розподілені на дві групи, гра в яких проводилася за системою кожен з кожним. В одну з груп жереб визначив команди з Роздорської, Іларіонівської та Славгородської селищних рад.

Першими на поле вийшли команди Роздорської та Славгородської СЗШ. В першому таймі перевага роздорців була настільки очевидною, що залишається лише дивуватися тому, чому вони не забили жодного гола. Але, на відмінну від славгородців, у своєму складі команда мала гравців з досвідом гри в обласних змаганнях. Саме цей досвід і допоміг їм відкрити рахунок у другому таймі. Команда Роздорської СЗШ використала помилку воротаря і забила гол у відповідь, зрівнявши рахунок. Але у цьому таймі славгородці виявилися спритнішими і рахунок став 2:1.
Наступний матч гравці з Роздорської СЗШ провели із суперниками з Іларіонівської НСШ. Цей поєдинок закінчився нічиєю.
Вирішальна зустріч в групі об′єднала футболістів Славгородської та Іларіонівської шкіл і закінчилася з рахунком 1:0, визначивши переможців - іларіонівців.
У головному фіналі зустрілися представник Іларіонівської СЗШ та Іларіонівської НСШ. Цього разу перемогу отримали школярі з Іларіонівської СЗШ. Команда неповної школи опинилася на другому місці.
У боротьбі за бронзу зустрілися команди Славгородської та Миролюбівської СЗШ.Команда Славгорода відкрила рахунок на першій хвилині , а потім довела його до 3:0.